Créer mon blog
BHREPREZENTACIJA

Ses blogs

REPREZENTACIJABIH

Vijesti, informacije, intervjui, fotografije i video zapisi, te sve ostalo vezano za fudbalsku reprezentaciju Bosne i Hercegovine I Prenos utakmica
BHREPREZENTACIJA BHREPREZENTACIJA
Articles : 22
Depuis : 13/10/2017
Categorie : Sport

Articles à découvrir

Edin Džeko poklonom iznenadio nanu Sadu iz Visokog (FOTO)

Nana Sada iz Visokog opisuje gol Džeke za Romu u Ligi prvaka protiv Chelsija POGLEDAJTE I VIDEO GOLA: https://www.youtube.com/watch?v=nIDkWujVhA0 Nakon što je pregledao snimak, Edin je odlučio iznenaditi nanu Sadu vrijednim poklonom, dresom reprezentacije BiH sa svojim potpisom. U saradnji sa novinarima Federalne TV Edin je poslao nani svoj dres
N/FS BiH planira oproštajnu utakmicu za Ibiševića, Misimovića i Spahića

Za iduću godinu imamo u planu organizovati oproštajnu utakmicu u čast Zvjezdana Misimovića, Emira Spahića, te vjerovatno i Vedada Ibiševića”, rekao je za Anadolu Agency (AA) Jasmin Baković, generalni sekretar N/FS BiH, dodavši: “U slučaju Ibiševića još čekamo da vidimo da li je oproštaj njegova konačna odluka, jer zvanično to n
A ZENSKA REPREZENTACIJA

Reprezentacija Bosne i Hercegovine povela je već u drugoj minuti. Pogodak je postigla Alma Kamerić na asistenciju Lidije Kuliš. Kamerić je pokušala i u devetoj minuti, ali odbranila je Zheleznyak. Kazahstanke su zaprijetile u 12. minuti kada je šutirala Bortnikova, ali je Almina Hodžić zaustavila njen udarac. U nastavku imali smo nekoliko p
Miralem Pjanić danas slavi rođendan, Juventus mu čestitao i nazvao ga mađioničarem

Bosanskohercegovački reprezentativac, Miralem Pjanić, danas slavi 29. rođendan. Od njegovog debija za reprezentaciju BiH prošlo je 11 godina. Bilo je to 20. augusta 2008. godine u prijateljskom meču sa Bugarskom, koji su “Zmajevi” izgubili sa 1:2. U trenutku debija Pjanić je imao samo 18 godina, a od tada je za naš državni tim odigrao 8
S novim selektorom Zmajevi će igrati protiv aktuelnog prvaka Evrope?

Fudbalska reprezentacija Bosne i Hercegovine bi mogla u martu naredne godine igrati protiv evropskog prvaka, selekcije Portugala, prijateljski meč. Zmajevi će, po svemu sudeći, preskočiti naredni FIFA termin u kojem će biti odigrane prijateljske utakmice širom svijeta u 2017. godini, zbog toga što neće biti poznato ko je selektor, ali će d
Švabo o Amarovom preuzimanju reprezentacije: Nadrljat će moja žena

Ivica se prvo dotakao stadiona Grbavica te politike koja je konačno počela ulagati u sport. ”Ja sam razočaran, što ljudi, čak i mediji pomalo provocirate. Mi tražimo krivce, a sad će biti ovaj stadion kriv što smo izgubili. Naopako je što se pravi antagonizam između gradovau BiH, prije je to drugačije bilo. Nekad su se igrali derbiji,
Lulić iskoristio veliku grešku golmana i postigao sjajan-gol

Lazio trenutno igra u gostima protiv Bologne u okviru desetog kola italijanske Serije A. Rimski klub je odlično otvorio utakmicu i u četvrtoj minuti stigao je do prednosti kada je Milinković-Savić pogodio za 0:1. U 20. minuti Lazio je mogao udvostručit prednost, ali penal nije uspio iskoristiti Immobile. Ipak, devet minuta kasnije Lazio je udv
Jozo Šimunović: Medicinski fenomen ili ljutnja koja mu može nanijeti štetu

Sve nas je jutros dočekala vijest da se ekspresno oporavio Jozo Šimunović. Mnogi su se zapitali kako i kojim čudom? Fudbaler Celtica se nije pojavio na okupljanju reprezentacije Bosne i Hercegovine pred najvažnije utakmice rekavši da je povrijeđen. Iz stručnog štaba našeg nacionalnog tima, tačnije doktor Reuf Karabeg rekao je tada da se
Novi korak u modernizaciji stadiona Koševo: Navijači Sarajeva postaju dioničari?

Ovom prilikom je prisutnima prezentirana radna verzija javnog međunarodnog predkvalifikacionog poziva za dodjelu koncesije ili ugovora o javno-privatnom partnerstvu za ovaj projekt, koji je podijeljen u više faza, saopćeno je iz Općine Centar. – U saradnji s predstavnicima Savjeta za privredu i ekonomski razvoj Općine Centar, uradili smo rad